Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Gašparovič myslí pozitívne a čaká viac ako 40 % voličovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Gašparovič myslí pozitívne a čaká viac ako 40 % voličov
Miesto natočenia:BA
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 18:44
Popis videa:"Treba sa opýtať tých, čo sem chodia," odpovedal kandidát na prezidenta Ivan Gašparovič stojac pred okrskom na otázku, či sa mu podarí obhájiť víťazstvo. Ale myslí si, že všetko dobre dopadne. Netrúfol si povedať, koľko percent získa. "Závisí to od toho, koľko ľudí príde," tvrdí. Malo by prísť viac ako 40 percent, viac ako v prvom kole, dodal. Prezident prišiel voliť rovno z letiska, kam priletel zo summitu G20. Táto volebná sobota bola iná ako tá spred dvoch týždňov, lebo vo Francúzsku bolo veľa prezidentov a dlhé rokovania až do polnoci. Ešte keď odlietal nebol zvolený generálny tajomník, až keď pristávali dostal prezident avízo, že bol zvolený Anders Fogh Rasmussen. UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že na niektoré správy, ktoré dnes do 22:00 odvysiela agentúra SITA, sa môže vzťahovať moratórium, ktoré upravuje zákon o spôsobe voľby prezidenta. Je na zvážení odberateľov, či do skončenia moratória tieto správy použijú.
Súbor a veľkosť:WMV - 11MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.