Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Gašparovič prvým prezidentom dve funkčné obdobiaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Gašparovič prvým prezidentom dve funkčné obdobia
Miesto natočenia:SR BA
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 12:11
Popis videa:Víťazom prezidentských volieb sa stal Ivan Gašparovič. Ako prvý prezident SR bude funkciu vykonávať opätovne ďalších 5 rokov na základe podpory 1 234 787 voličov, teda 55,53 % zo všetkých platných hlasov. Jeho protikandidátke Ivete Radičovej dalo svoj hlas v sobotňajšom 2. kole tretej priamej voľby prezidenta 988 808 občanov, čo je 44,46 % zo všetkých platných hlasov voličov. Občania Slovenska odovzdali kandidátom 2 223 595 platných hlasov. Zápisnice o 2. kole volieb odovzdalo všetkých 5 919 okrskových volebných komisií. Informoval o tom dnes na tlačovej besede Ústrednej volebnej komisie (ÚVK) pre voľby prezidenta k oficiálnym výsledkom volieb predseda ÚVK Dušan Dugáček.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.13MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.