Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Kampaň mohla byť ostrejšia, priznáva DzurindaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Kampaň mohla byť ostrejšia, priznáva Dzurinda
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 04:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 04:10
Popis videa:Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda priznáva, že prezidentská kampaň mohla byť ostrejšia. Súhlasil tak s predsedom SMK Pálom Csákym, ktorý očakával konfrontačnejšiu kampaň. „Tu niekde by som vedel chytiť niť uvažovania aj ja sám,“ povedal novinárom Dzurinda. Čo konkrétne podcenili, odmieta povedať. O budúcnosti podpredsedníčky SDKÚ-DS Ivety Radičovej v rámci strany tiež nehovorí. Tvrdí, že všetko vyriešia vo vnútri strany cez primárne voľby. Tie by mohli rozhodnúť, či sa stane volebnou líderkou do parlamentných volieb v roku 2010, prípadne či obsadí predsednícku stoličku. „Nemali by sme degradovať súťaž o prezidenta na predčasné špekulácie,“ zdôvodňoval Dzurinda, prečo nechce komentovať stranícku budúcnosť Radičovej.
Súbor a veľkosť:WMV - 27.7MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.