Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Množstvo povinností, ale aj výhod čaká na novú hlavu štátuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Množstvo povinností, ale aj výhod čaká na novú hlavu štátu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 20. marca 2009 12:00
Dátum vydania:Piatok 20. marca 2009 14:28
Popis videa:Voľby a prezidentský sľub čakajú v najbližšom období najúspešnejšieho zo siedmich kandidátov na prezidenta. Okrem právomocí, medzi ktorými sú reprezentovanie Slovenska v zahraničí, podpisovanie zákonov, vymenúvanie a odvolávanie členov vlády, sudcov, odpúšťanie a zmierňovanie trestov či vyhlasovanie referenda, čaká na budúcu hlavu štátu aj množstvo výsad. Medzi inými napríklad doživotná renta, ochranka, diplomatický pas, vládny špeciál či vila na Slavíne.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.01MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.