Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Voľby podľa Gašparoviča rozhodli slušní a rozumní ľudiaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Voľby podľa Gašparoviča rozhodli slušní a rozumní ľudia
Miesto natočenia:Limbach
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 00:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 00:40
Popis videa:Víťaz prezidentských volieb Ivan Gašparovič si myslí, že vo voľbách rozhodli slušní a rozumní občania. "Rozhodlo, že si ma slovenský občan váži a že som ho nesklamal," vyhlásil Gašparovič pred médiami po sčítaní väčšiny volebných okrskov. Prezident vyjadril potešenie, že občania nepodľahli volebným spotom a záhrobným hlasom, ktoré v nich boli. "Som rád, že nepodľahli novinárom a všetkým, ktorí z tejto kampane urobili jednu nepeknú debatu ohovárania. Občan ukázal koho si váži. Ďakujem všetkým, sľubujem, že budem vždy ich a budem robiť vždy pre nich," zdôraznil Ivan Gašparovič. Zároveň poďakoval všetkým, ktorí pomohli, aby zvíťazil vo voľbách ten, kto verí ľuďom a ktorému veria ľudia.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.61MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.