Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Voľby potvrdili vyspelosť ľudí na Slovensku, tvrdí P. PaškaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Voľby potvrdili vyspelosť ľudí na Slovensku, tvrdí P. Paška
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 13:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 13:47
Popis videa:Zápisnicu Ústrednej volebnej komisie (ÚVK) z druhého kola volieb prezidenta SR dnes krátko po 13:00 odovzdal predseda komisie Dušan Dugáček do rúk predsedovi parlamentu Pavlovi Paškovi. "Máme za sebou ďalšie voľby, ktoré potvrdili vyspelosť ľudí na Slovensku, voľby ktoré prebehli absolútne v štandardoch, na ktoré je demokratický svet zvyknutý," zhodnotil po predaní zápisnice Paška. Podľa neho nad "tým najsvätejším právom občanov na Slovensku", dozerali členovia ÚVK ale aj tisícky členov členov okrskových, obvodných volebných komisií, "ktorí nedovolili, aby ktokoľvek tento akt zneužil na akékoľvek ciele." Predseda Národnej rady SR sa poďakoval členom ÚVK "za výborne odvedenú prácu.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.59MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.