Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Predsedníčkou ÚVK Tatiana Janečková zo SmeruVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Predsedníčkou ÚVK Tatiana Janečková zo Smeru
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 19. marca 2010 13:00
Dátum vydania:Piatok 19. marca 2010 13:28
Popis videa:Predsedníčkou Ústrednej volebnej komisie (ÚVK) pre júnové parlamentné voľby sa stala členka komisie za stranu Smer-SD Tatiana Janečková. Podpredsedníčkou komisie je Zuzana Molnárová, nominantka Strany rómskej koalície. Dnes na prvom zasadnutí ÚVK o tom rozhodol žreb. Na tomto zasadnutí zároveň všetkých 18 členov komisie zložilo sľub. Premiér Robert Fico členom komisie povedal, že budú pod dohľadom médií i verejnosti. "Verím, že voľby budú dôkazom toho, že Slovensko je vyspelá demokratická krajina," povedal predseda vlády. Zároveň pripomenul, že pred 20 rokmi v tomto čase vrcholili prípravy na prvé slobodné voľby, tie považuje spolu so vznikom SR, vstupom do Európskej únie a prijatím eura za významný medzník súčasnosti.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.57MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.