Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Prioritou Smeru je udržanie terajšej podoby Zákonníka práceVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Prioritou Smeru je udržanie terajšej podoby Zákonníka práce
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Pondelok 26. apríla 2010 16:00
Dátum vydania:Pondelok 26. apríla 2010 17:58
Popis videa:Absolútnou prioritou strany Smer-SD v sociálnej oblasti na ďalšie volebné obdobie je udržanie súčasnej podoby Zákonníka práce. Pri príležitosti 20. výročia Konfederácie odborových zväzov SR (KOZ) to pred odborármi uviedol predseda strany Smer-SD Robert Fico. Upozornil na to, že súčasťou volebných programov opozičných strán je vrátenie pracovného kódexu do podoby, v akej bol za predchádzajúcej vlády. "Toto bude jeden z najväčších bojov v rokoch 2010 až 2014," povedal Fico k podobe Zákonníka práce.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.74MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.