Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Radičová volila seba, ale musela sa radiť s tímomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Radičová volila seba, ale musela sa radiť s tímom
Miesto natočenia:Nová dedinka
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 11:30
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 12:54
Popis videa:Kandidátka na prezidenta Iveta Radičová dnes volila seba. Ako však povedala krátko po tom, ráno konzultovala s tímom, čo budú robiť a koho voliť. Tí jej veľmi názorne popísali, že je to meno, ktoré je na druhom mieste - aby som sa nepomýlila - smiala sa. Radičová, ktorá prišla v elegantnom bielom kostýme voliť s partnerom Jánom Riapošom a členmi svojho tímu, si úplne verí. Ako sociologička však nebude robiť odhady, je totiž príliš zaangažovaná, príliš vtiahnutá, príliš má nejaké želanie, tvrdí. Tieto výsledky prinesú možno ešte väčšie prekvapenie a dojatie ako pred dvoma týždňami, dodala. UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že na niektoré správy, ktoré dnes do 22:00 odvysiela agentúra SITA, sa môže vzťahovať moratórium, ktoré upravuje zákon o spôsobe voľby prezidenta. Je na zvážení odberateľov, či do skončenia moratória tieto správy použijú.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.16MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.