Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: SNS chce mobilizovať voličovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: SNS chce mobilizovať voličov
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 25. marca 2009 13:00
Dátum vydania:Streda 25. marca 2009 13:57
Popis videa:Slovenská národná strana (SNS) chce podľa prvej podpredsedníčky Anny Belousovovej mobilizovať voličov, aby prišli v druhom kole prezidentských volieb voliť a svoj hlas odovzdali Ivanovi Gašparovičovi. „Nie je možné, aby väčšine Slovenska diktovala bohatá Bratislava a menšina maďarskej národnosti,“ vyhlásila dnes na tlačovej besede. Národniari sa preto chystajú v sobotu zorganizovať mimoriadnu konferenciu, kde budú zastúpení funkcionári strán od najvyšších po najnižšie štruktúry.
Súbor a veľkosť:WMV - 32.91MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.