Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY: Výsledok volieb dôležitý pre budúcnosť Smeru, tvrdí GašparovičVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY: Výsledok volieb dôležitý pre budúcnosť Smeru, tvrdí Gašparovič
Miesto natočenia:SR-KE
Dátum natočenia:Utorok 31. marca 2009 16:00
Dátum vydania:Utorok 31. marca 2009 16:28
Popis videa:Výsledok prezidentských volieb bude dôležitý pre budúcnosť politickej strany Smer. Vyhlásil na stretnutí s členmi a priaznivcami Smeru-SD z košického regiónu minulý týždeň v stredu prezident Ivan Gašparovič. Ten na zázname, ktorý má agentúra SITA k dispozícii, hovorí o tom, že teraz už nejde o neho, ale ide o Smer-SD a koalíciu. Opozícia urobí všetko pre to, aby mohla zasadiť koalícii ranu tým, že bude mať svojho prezidenta, zdôraznil Gašparovič.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.89MB
Autor videa:Neznámy
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.