Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VOĽBY:Cestovný ruch môžu zlepšiť rekreačné poukážky, tvrdí Most-HídVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VOĽBY:Cestovný ruch môžu zlepšiť rekreačné poukážky, tvrdí Most-Híd
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 17. mája 2010 15:00
Dátum vydania:Pondelok 17. mája 2010 15:24
Popis videa:Systém rekreačných poukážok by mal u obyvateľov Slovenska zvýšiť záujem o cestovný ruch v rodnej krajine. Tvrdí to expert strany Most-Híd na cestovný ruch Zoltán Kovács. Podľa neho domáci cestovný ruch nie je na Slovensku prioritou, ale druhú a tretiu dovolenku v roku by mohli občania Slovenska prežiť v domovskej krajine. "Veľmi radi by sme zaviedli inštitút tzv. rekreačných poukážok, ktoré by umožnili zamestnávateľom touto formou odmeňovať zamestnancov a tvorili by odpočítateľnú položku daňového základu," uviedol dnes Kovács na tlačovej besede strany Most-Híd. Podľa neho by sa tak vo výraznej miere rozdelila klientela medzi pasívnym cestovným ruchom a domácim cestovným ruchom v prospech domáceho. "Je to inštitút, ktorý je osvedčený v Európe a veľmi účinný, napriek tomu, že sa tomu mnohí bránia," zhodnotil.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.11MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.