Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Volieb sa zúčastňujú aj bezdomovci zo ŽakoviecVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Volieb sa zúčastňujú aj bezdomovci zo Žakoviec
Miesto natočenia:Žakovce
Dátum natočenia:Sobota 10. marca 2012 12:00
Dátum vydania:Sobota 10. marca 2012 14:37
Popis videa:Záujem o parlamentné voľby je aj medzi obyvateľmi Inštitútu Krista Veľkňaza v Žakovciach, ktoré vedie kňaz Marián Kuffa. Väčšinu obyvateľov zariadenia tvoria bezdomovci, z ktorých viacerí využívajú aj svoje volebné právo. Žiadnemu z nich Marián Kuffa nediktuje koho má voliť. Podľa neho je to otázkou svedomia každého človeka. Okrsková volebná komisia v Žakovciach sa chystá aj priamo do Inštitútu, kde žije viacero ležiacich pacientov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.26MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.