Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Volkswagen je investorom na SlovenskuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Volkswagen je investorom na Slovensku
Miesto natočenia:BA - Úrad vlády SR
Dátum natočenia:Streda 22. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Streda 22. apríla 2009 19:15
Popis videa:Nemecká automobilka Volkswagen (VW) sa rozhodla umiestniť novú investíciu na Slovensku aj vďaka zavedeniu tzv. šrotovného. Uviedol to na stredajšej tlačovej besede premiér Robert Fico. "Určite zabralo aj šrotovné, pretože Slovenská republika týmto programom preukázala európsku solidaritu," povedal Fico. Podľa premiéra sa nemecký investor rozhodol pre Slovensko aj vďaka vysokokvalifikovanej pracovnej sile, zavedeniu eura a politickej stabilite. "Mimoriadne bolo oceňované aj zavedenie flexikonta," dodal Fico.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.14MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.