Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Všetko dobre dopadne, myslí si Gašparovič, Radičová očakáva možno ešte väčšie prekvapenie a dojatie ako v prvom koleVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Všetko dobre dopadne, myslí si Gašparovič, Radičová očakáva možno ešte väčšie prekvapenie a dojatie ako v prvom kole
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 19:44
Popis videa:"Treba sa opýtať tých, čo sem chodia," odpovedal kandidát na prezidenta Ivan Gašparovič stojac pred okrskom na otázku, či sa mu podarí obhájiť víťazstvo. Ale myslí si, že všetko dobre dopadne. Netrúfol povedať, koľko percent získa. "Závisí to od toho, koľko ľudí príde," tvrdí. Malo by prísť viac ako 40 percent, viac ako v prvom kole, dodal. Kandidátka na prezidenta Iveta Radičová si úplne verí. Ako sociologička však nebude robiť odhady, je totiž príliš zaangažovaná, príliš vtiahnutá, príliš má nejaké želanie, tvrdí. Tieto výsledky prinesú možno ešte väčšie prekvapenie a dojatie ako pred dvoma týždňami, dodala. UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že na niektoré správy, ktoré dnes do 22:00 odvysiela agentúra SITA, sa môže vzťahovať moratórium, ktoré upravuje zákon o spôsobe voľby prezidenta. Je na zvážení odberateľov, či do skončenia moratória tieto správy použijú.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.74MB
Autor videa:Dominika Miklošíková, Ján Lőrincz, Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.