Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Vydražili Hitlerove obrazyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Vydražili Hitlerove obrazy
Miesto natočenia:Veľká Británia
Dátum natočenia:Piatok 24. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Piatok 24. apríla 2009 11:12
Popis videa:V britskej aukčnej sieni vydražili kolekciu obrazov za viac ako 100 tisíc eur, ktorých autorom je Adolf Hitler. Výnos z predaja 13 vodomalieb prekvapil tak majiteľa, ako aj zástupcov aukčnej siene. Okrem krajiniek bol medzi ”umeleckými dielami” aj pravdepodobný Hitlerov autoportrét, na ktorom je zobrazený muž sediaci na kamennom moste. Obraz je, podobne ako všetky ostatné, riadne podpísaný a vydražil sa za najvyššiu cenu. Maľby pochádzajú približne z obdobia rokov 1908 až 1914, kedy sa mladý Adolf pokúšal zarábať si vo Viedni ako umelec.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.86MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.