Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Výhody vstupu SR do únie prevažujú nevýhodyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Výhody vstupu SR do únie prevažujú nevýhody
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Pondelok 20. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 17:20
Popis videa:Päť rokov Slovenska v Európskej únii by väčšina občanov Slovenskej republiky hodnotila ako úspešných, mysli si riaditeľ Informačnej kancelárie Európskeho parlamentu (EP) v SR Robert Hajšel. - Slovensko už istým spôsobom začalo aj profitovať na svojom členstve - povedal ďalej v rozhovore pre agentúru SITA k 5. výročiu vstupu SR do Európskej únie (EÚ), ktorý si pripomenieme 1. mája. Podľa Hajšela sa to odrazilo na využívaní štrukturálnych fondov alebo priamych platieb zo spoločnej hospodárskej politiky či našou účasťou na rôznych programoch EÚ v oblasti kultúry, vzdelávania alebo v uplatňovaní rôznych aktivít v rámci Európskeho sociálneho fondu. Pripomenul, že Slováci aktívne pracujú v rôznych inštitúciách EÚ, v Európskom parlamente máme 14 poslancov a v Európskej komisii vlastného eurokomisára zodpovedného za vzdelávanie, odbornú prípravu, kultúru a mládež - Jána Figeľa.
Súbor a veľkosť:WMV - 48.44MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.