Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Výhrady bugárovcov je podľa Duraya možné akceptovaťVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Výhrady bugárovcov je podľa Duraya možné akceptovať
Miesto natočenia:Bratislava-SMK
Dátum natočenia:Piatok 24. apríla 2009 16:30
Dátum vydania:Piatok 24. apríla 2009 17:47
Popis videa:Výhrady „bugárovcov“ je podľa podpredsedu SMK Miklósa Duraya možné akceptovať, alebo o nich diskutovať. „Spoločnou silou je možná aj zmena. Ak sme vedeli zlúčiť v roku 1998 tri strany (MKDH, Spolužitie, MOS – pozn. SITA), tak toto musíme tiež zvládnuť,“ povedal dnes Duray po rokovaní predsedníctva s trojicou poslancov NR SR Bélom Bugárom, Gáborom Gálom a Lászlóom Nagyom, ktorý v stredu opustili poslanecký klub SMK. Bugár po stretnutí na spoločnom brífingu s Pálom Csákym uviedol, že stretnutie sa konalo na pozvanie predsedu strany a trojica poslancov na ňom predniesla svoje výčitky, o ktorých v stredu hovorila na tlačovej besede. „Dohodli sme sa, že v rokovaniach budeme pokračovať. Niektorí až teraz pochopili naše výčitky,“ povedal. Csáky označil tón dnešného stretnutia za priateľský. Bol to podľa neho civilizovaný dialóg, pri ktorom nepadlo hlasnejšie slovo. „Budeme pokračovať s cieľom dohody,“ povedal.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.53MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.