Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Vynesenie rozsudku v kauze Josef FritzlVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Vynesenie rozsudku v kauze Josef Fritzl
Miesto natočenia:Rakúsko
Dátum natočenia:Štvrtok 19. marca 2009 17:00
Dátum vydania:Štvrtok 19. marca 2009 17:04
Popis videa:Josef Fritzl strávi zvyšok života za mrežami psychiatrickej liečebne pre duševne narušených páchateľov. Rozhodla o tom osemčlenná porota, ktorá ho uznala vinným vo všetkých šiestich bodoch obžaloby. Pripomeňme, že Fritzl 24 rokov držal v pivnici dcéru Elisabeth, opakovane ju znásilňoval a splodil s ňou sedem detí. Za vraždu svojho novonarodeného syna, ktorého telo spálil v peci, si vyslúžil doživotie. Porota uznala, že dieťaťu úmyselne neumožnil poskytnutie lekárskej pomoci. Porota rozhodla o umiestnení Josefa Fritzla do liečebne potom, ako psychiatrický posudok konštatoval, že obžalovaný je duševne chorý.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.24MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.