Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Výstava Bonsai Slovakia prináša bonsaje, čaje, suiseki a ázijské umenieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Výstava Bonsai Slovakia prináša bonsaje, čaje, suiseki a ázijské umenie
Miesto natočenia:Nitra
Dátum natočenia:Štvrtok 22. apríla 2010 12:00
Dátum vydania:Štvrtok 22. apríla 2010 16:21
Popis videa:Tri stovky bonsajov, 120 kameňov suiseki a čaje z celého sveta možno nájsť na výstave Bonsai Slovakia, ktorú vo štvrtok otvorili na Agrokomplexe v Nitre. Trinásty ročník výstavy priblíži návštevníkom tiež kultúru a umenie ázijských krajín. V programe je napríklad ukážka japonských zbraní, špeciálny čajový rituál pre samurajov alebo suši šou. Záujemcovia si tiež môžu vyskúšať umenie kaligrafie špeciálnym štetcom na kaligrafický papier alebo vypočuť hru na tradičný indonézsky monumentálny hudobný nástroj gamelan. Na výstavu prišli bonsajisti a účinkujúci z desiatich krajín a štyroch kontinentov sveta. Bonsai Slovakia si nenechal ujsť ani prezident Ivan Gašparovič, ktorý má podľa svojich slov doma niekoľko bonsajov.
Súbor a veľkosť:WMV - 5.4MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.