Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

VÝSTAVA: Kvetom 31. ročníka Flóry je GrevilleaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:VÝSTAVA: Kvetom 31. ročníka Flóry je Grevillea
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Streda 21. apríla 2010 14:30
Dátum vydania:Streda 21. apríla 2010 15:45
Popis videa:Kvetom 31. ročníka medzinárodného veľtrhu kvetín - Flóra 2010 je Grevillea. Na dnešnej tlačovej konferencii to prezradila Katarína Kullová zo spoločnosti Kulla, ktorá je organizátorom veľtrhu. Tridsiaty prvý ročník Flóry slávnostne otvoria vo štvrtok 22. apríla o 10:00 a bratislavská Incheba bude patriť kvetom až do nedele 25. apríla. Podľa Kataríny Kullovej organizátori počas štyroch dní očakávajú asi 50-tisíc návštevníkov. Návštevníci 31. ročníka Flóry budú môcť v bratislavskej Inchebe vidieť expozície a ponuky 150 vystavovateľov a predajcov zo Slovenska, Talianska, Maďarska, Rakúska, Českej republiky, Poľska, Nemecka a Austrálie. Tohtoročná Flóra je podľa Kullovej tak trochu \"popolčeková\", pretože aj ju ovplyvnilo ochromenie leteckej dopravy v Európe po tom, ako sopka na islandskom ľadovci Eyjafjallajökull vychrlila do ovzdušia oblak sopečného prachu.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.19MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.