Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Výstava No Comment - najlepšie novinárske fotografie a karikatúryVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Výstava No Comment - najlepšie novinárske fotografie a karikatúry
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Utorok 28. apríla 2009 19:00
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 07:45
Popis videa:Spolu 196 prihlásených kreslených vtipov, komiksov a karikatúr posudzovala porota v zložení: spisovateľ Tomáš Janovic, výtvarník Radko Mačuha a Štěpán Mareš z časopisu Reflex. Bohatšie zastúpená bola tento rok sekcia s novinárskymi fotografiami, kde organizátori súťaže zaregistrovali 366 prác. Fotograf Tibor Huszár ich hodnotil spolu s agentúrnymi fotografmi Samuelom Kubánim (AFP) a Davidom W. Černým (Reuters). Výstavu No comment možno bezplatne navštíviť denne od 12:00 do 20:00 v Open Gallery na Baštovej 5 v Bratislave.
Súbor a veľkosť:WMV - 33MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.