Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Z Mexika sa šíri epidémia neznámej chrípky!VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Z Mexika sa šíri epidémia neznámej chrípky!
Miesto natočenia:Mexiko
Dátum natočenia:Nedeľa 26. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Nedeľa 26. apríla 2009 11:53
Popis videa:Na nový typ vírusu prasacej chrípky už v Mexiku zomrelo najmenej 81 ľudí a ďalších 1300 je nakazených. Dôkazom toho, že ide skutočne o vážnu vec, svedčí fakt, že Svetová zdravotnícka organizácia vydala varovanie pred smrtiacim vírusom prasacej chrípky s označením A/H1N1. Testy potvrdili, že ide o kombináciu vtáčieho, prasacieho a ľudského víru chrípky a že má pandemický potenciál. Odborníci potvrdili, že v súčasnosti neexistuje vakcína, ktorá by si s vírusom poradila. Mexický prezident Felipe Calderón vydal núdzový dekrét, ktorý dáva vláde zvláštne kompetencie na testovanie a izolovanie ľudí nainfikovaných smrteľnou prasacou chrípkou. Vírus sa medzitým dostal už aj do Spojených štátov.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.44MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.