Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Z Paliho kapurkovej strany neodpovedali na otázky novinárovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Z Paliho kapurkovej strany neodpovedali na otázky novinárov
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 16. marca 2010 17:00
Dátum vydania:Utorok 16. marca 2010 17:03
Popis videa:Prvý brífing dnes usporiadala "Paliho Kapurková, veselá politická strana", ktorá sa chce uchádzať o hlasy nespokojných voličov v parlamentných voľbách. Brífing usporiadala "strana jedného člena a troch sympatizantov" pred budovou Národnej rady SR. "My štyria, Pali Vass, Róbert Lifka, Igor Brossman a Miroslav Švec sme dávni kamaráti, ktorí sa po rokoch nedávno stretli. Zistili sme, že okrem spomienok nás spája aj to, že sme znechutení súčasným štýlom politiky. Chceli by sme ísť voliť, ale nemáme koho. Pali dokonca nebol voliť už 20 rokov, a preto sa stal predsedom," uviedol sympatizant strany Igor Brossmann z Nitry, ktorý podľa jeho slov pracuje v oblasti marketingu. Predseda a člen v jednej osobe - Pali Vass je rušňovodič z Humenného. Podpredsedom je sympatizant Róbert Lifka z Trenčína, ktorého Brossmann predstavil ako nezávislého politika. Tretím sympatizantom je Miroslav Švec, ktorý údajne pracuje v oblasti výskumu mozgu a pochádza z Bratislavy.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.58MB
Autor videa:Rasťo Čépe
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.