Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Za kandidáta sudcu v Luxemburgu zvolili J. SchwarczaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Za kandidáta sudcu v Luxemburgu zvolili J. Schwarcza
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 26. mája 2009 14:00
Dátum vydania:Utorok 26. mája 2009 14:09
Popis videa:Sudca Krajského súdu v Košiciach Juraj Schwarcz sa stal kandidátom na sudcu Súdu prvej inštancie Európskeho spoločenstva v Luxemburgu. Rozhodla o tom dnes Súdna rada SR, ktorá ho zvolila nadpolovičnou väčšinou hlasov. Súdna rada svoj návrh predloží vláde, ktorá ho buď schváli, alebo zamietne. Schwarcza nominoval šéf rezortu spravodlivosti Štefan Harabin a bol jediným kandidátom na tento post.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.07MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.