Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Za vraždy Kromku a Klešča padli rovnaké rozsudky 23 a 15 rokovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Za vraždy Kromku a Klešča padli rovnaké rozsudky 23 a 15 rokov
Miesto natočenia:Prešov
Dátum natočenia:Streda 13. apríla 2011 16:00
Dátum vydania:Streda 13. apríla 2011 18:43
Popis videa:Krajský súd v Prešove dnes na verejnom zasadnutí zrušil rozsudok Okresného súdu v Prešove z 21. júla minulého roku voči štvorici obžalovaných z vraždy Jána Kromku a Petra Klešča a pokusu o vraždu Jozefa Holuba, ktoré sa stali na jeseň v roku 1997 a uložil Dušanovi Borženskému, Alexandrovi Horváthovi a Ladislavovi Badóovi úhrnné výnimočné tresty odňatia slobody v trvaní 23 rokov a obžalovanému Slavomírovi Surovému úhrnný trest odňatia slobody v trvaní 15 rokov. Všetci obžalovaní boli zaradení do tretej nápravno-výchovnej skupiny. Hoci odvolací súd vyniesol rovnaké rozsudky ako prvostupňový súd, rozhodoval rozsudkom preto, aby napravil niektoré fomulácie právnych viet. Rozhodnutie krajského súdu je právoplatné a nedá sa voči nemu odvolať.
Súbor a veľkosť:WMV - 9.53MB
Autor videa:Kvetoslava Mudríková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.