Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Zábery britského policajta, ktorý bije ženuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Zábery britského policajta, ktorý bije ženu
Miesto natočenia:Veľká Británia
Dátum natočenia:Streda 15. apríla 2009 20:00
Dátum vydania:Streda 15. apríla 2009 20:38
Popis videa:Britská polícia potrestala seržanta, ktorý preukázateľne udrel demonštrantku v Londýne začiatkom mesiaca počas zasadnutia skupiny priemyselne rozvinutých krajín G20. Video umiestnené na servere YouTube ukázalo, ako policajt ženu prepleskol dlaňou a potom ju navyše udrel do nôh obuškom. Londýnska polícia potvrdila, že zistila jeho totožnosť a postavila ho mimo službu, kým celý incident riadne nevyšetrí. Ďalšieho policajta už predtým odvolala pre zmlátenie istého 47-ročného Iana Tomlinsona, ktorý krátko nato zraneniam podľahol.
Súbor a veľkosť:WMV - 9.3MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.