Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Zábery z vnútra rúcajúcej sa tréningovej športovej halyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Zábery z vnútra rúcajúcej sa tréningovej športovej haly
Miesto natočenia:Spojené štáty
Dátum natočenia:Nedeľa 3. mája 2009 17:00
Dátum vydania:Nedeľa 3. mája 2009 17:20
Popis videa:Silný vietor na hranici tornáda úplne zničil tréningovú športovú halu v Dallase, ktorú využíval tamojší tím amerického futbalu. Veterná smršť udrela na stavbu práve v čase, keď sa v nej nachádzali okrem športovcov aj zástupcovia médií, ktorí katastrofu zaznamenali na videokamery. Nešťastie si nevyžiadalo žiadne ľudské životy, 12 športovcov sa však vážne zranilo a museli ich odviesť do nemocnice.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.33MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.