Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Začala sa výstavba úseku D1 Studenec - BehárovceVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Začala sa výstavba úseku D1 Studenec - Behárovce
Miesto natočenia:Studenec
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 14:45
Popis videa:Medzi Levočou a tunelom Branisko začala výstavba 3,3 km dlhého úseku Studenec - Behárovce. Už od dva týždne sa začne výstavba ďalšieho, približne 5,2 km dlhého úseku Jablonov - Studenec. Bude to posledná stavba, ktorú bude stavať Národná diaľničná spoločnosť. Zostávajúce úseky na diaľnici D1 sa už budú stavať formou PPP projektov. Diaľnica medzi Ivachnovou a Prešovom by mala byť vybudovaná do roku 2010. V plnom profile, s výnimkou tunela Branisko, bude diaľnica najneskôr do roku 2012.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.07MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.