Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Začalo sa pojednávanie s výkonnou riaditeľkou PrivilégiaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa: Začalo sa pojednávanie s výkonnou riaditeľkou Privilégia
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 27. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Pondelok 27. apríla 2009 17:00
Popis videa:Subvenčný podvod, ktorého sa podľa obžaloby dopustila výkonná riaditeľka neziskovej organizácie Privilégium Štepánka M., dnes začal riešiť bratislavský okresný súd. Ďalšie kolo pojednávania je naplánované na 4. júna. Podľa prokurátora, ktorý na začiatku vzniesol obžalobu, Štepánka M. nezákonným spôsobom požiadala o dvojmiliónovú dotáciu Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny, pričom zatajila dlh voči štátnemu rozpočtu, a tým uviedla poškodeného, teda rezort, ktorý jej dotáciu vyplatil, do omylu.
Súbor a veľkosť:WMV - 19.45MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.