Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Začalo veľké sťahovanie osady Letanovský mlynVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Začalo veľké sťahovanie osady Letanovský mlyn
Miesto natočenia:Letanovce
Dátum natočenia:Streda 2. októbra 2013 14:00
Dátum vydania:Streda 2. októbra 2013 15:59
Popis videa:Obec Letanovce po desiatich rokoch dokončila výstavbu 96 nájomných bytov, do ktorých sa majú nasťahovať obyvatelia osady Letanovský mlyn. Sťahovanie osadníkov začalo v týchto dňoch. Prvých 30 rodín už má nájomné zmluvy. Výstavba novej osady v lokalite Strelník stála celkovo 3,6 mil. eur. Do dvoch týždňov by mala osada Letanovský mlyn úplne zmiznúť, keďže jednou z podmienok presťahovania je likvidácia starej chatrče.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.18MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.