Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Záchranárov v centrálnom Taliansku prekvapilo ďalšie zemetrasenieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Záchranárov v centrálnom Taliansku prekvapilo ďalšie zemetrasenie
Miesto natočenia:Taliansko
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 11:27
Popis videa:Centrálne Taliansko – postihnuté silným zemetrasením, dnes v noci opäť zasiahli otrasy so silou okolo 4 stupňov Richtera. Hlásené sú ďalšie škody, počet obetí vzrástol na minimálne 180. Záchranári medzitým stále bojujú s časom v snahe zachrániť ľudí, uväznených pod troskami domov. Práce im sťažuje dážď a nízke teploty. Podľa seizmológov stále existuje hrozba ďalších otrasov. Kompetentní preto vyzývajú obyvateľov postihnutých oblastí, aby neostávali v poškodených domoch, ale aby sa zdržiavali v záchytných centrách.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.31MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.