Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Začína jubilejný ročník bratislavského autosalónuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Začína jubilejný ročník bratislavského autosalónu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 13. apríla 2010 12:00
Dátum vydania:Utorok 13. apríla 2010 12:09
Popis videa:Dnes v Inchebe odštartoval už „okrúhly“ dvadsiaty ročník bratislavského autosalónu. Od zajtra až do nedele budú jeho brány otvorené pre verejnosť denne od 9:00 do 19:00. Na ploche 38 000 štvorcových metrov budete mať možnosť okrem iného vidieť množstvo automobilov od 32 výrobcov. Tí spolu predstavia až 62 modelov, ktoré budú mať na Slovensku výstavnú premiéru. Prvýkrát bude na Slovensku vystavovať aj čínska automobilka Gonow. Legendárny český Velorex sa predstaví vo svojej modernej podobe pod označením Velor-X-Trike. Francúzske automobilky Peugeot a Citroën budú okrem štandardných modelov vystavovať aj elektrické „modely budúcnosti“.
Súbor a veľkosť:WMV - 47.94MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.