Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Začína sa súboj o slušnú politiku, tvrdí RadičováVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Začína sa súboj o slušnú politiku, tvrdí Radičová
Miesto natočenia:Bratislava-Hotel Bratislava
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 00:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 02:01
Popis videa: Iveta Radičová po prehratom boji o prezidentské kreslo zagratulovala novej hlave štátu a vyzvala svojich priaznivcov, aby rešpektovali výsledky volieb. Zároveň apelovala na politikov, aby robili slušnú politiku. „Pravda a slušnosť zvíťazia, ja v to verím,“ vyhlásila Radičová za búrlivého potlesku svojich priaznivcov a priateľov. Teraz nastáva podľa nej súboj o slušnú politiku v tejto krajine - politiku, ktorá odmieta klamstvá. „Rešpektujeme výsledky volieb. Gratulujem víťazovi týchto volieb a vy so mnou, a ja vás prosím o slušnú politiku, o kultúrnu politiku, o ústretovosť voči voličom...Ďakujem všetkým, ktorí mi odovzdali svoj hlas. Chcem ich v mene vás ubezpečiť, že budem obhajcom ich záujmov, potrieb a práv,“ zdôraznila Radičová pred desiatkami novinárov, umelcov a politikov.
Súbor a veľkosť:WMV - 31.54MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.