Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Zala prvý krát verejne prezentoval svoju angličtinuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Zala prvý krát verejne prezentoval svoju angličtinu
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Pondelok 11. mája 2009 12:00
Dátum vydania:Pondelok 11. mája 2009 12:50
Popis videa:Tlačová konferencia s podpredsedom Socialistickej frakcie v Európskom parlamente a lídrom kandidátky rakúskej SPÖ Hannesom Swobodom a kandidátkou číslo 2 Evelyn Regner sa konala v angličtine. Zala na nej prvýkrát verejne prezentoval svoju angličtinu, ktorú si zdokonaľoval na Oxforde. Pre kurz angličtiny prednedávnom čelil kritike, pretože kvôli nemu absentoval v parlamente. Hoci nechodil do parlamentu, poslanecký plat bral. Zala dnes povedal, že tlačová beseda nebola v angličtine, aby mohol prezentovať, čo sa naučil na Oxforde. Tvrdil, že len tri minúty pred začiatkom sa dozvedel, že tlačovka bude v anglickom jazyku. "Netušil som v akom jazyku bude," dodal Zala. Cudzieho jazyka sa vraj nezľakol. "Ja sa nezvyknem ľakať od svojho detstva. jedinú vlastnosť ktorú nemám, je strach," podotkol Zala. Podľa Zalu od žien závisí, či sa dostanú do politike. "Ženy sa musia do politiky presadiť samé, to je úplne jasné a samozrejmé, my môžeme len nerobiť prekážky v tom, keď sa žena v politike presadí, aby nebola diskriminovaná, že je žena... Nie som zástanca kvót, je potrebné, aby sa ženy presadzovali samé," vysvetľuje poslanec NR SR Zala s tým, že Smer-SD nikdy nediskriminoval ženy. Za úspech označil, že na eurokandidátke Smeru-SD je päť žien spomedzi 13 kandidátov. "Päť žien na našej kandidátke je krok vpred," dodal na tlačovej besede Zala.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.61MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.