Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Zástupca rezortu hospodárstva sa MVZ Transpetrolu zúčastníVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Zástupca rezortu hospodárstva sa MVZ Transpetrolu zúčastní
Miesto natočenia:Bratislava-Úrad vlády SR
Dátum natočenia:Streda 29. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 14:35
Popis videa:Zástupca Ministerstva hospodárstva SR sa na dnešnom mimoriadnom valnom zhromaždení spoločnosti Transpetrol vzhľadom na aktuálny právny stav zúčastní. Zástupca MH teda na MVZ Transpetrolu príde, hoci Najvyšší súd SR v utorok odložil vykonateľnosť uznesenia Okresného súdu Bratislava I, podľa ktorého má vranovský podnikateľ Ignác Ilčišin, ktorý si nárokuje 34-percentný balík akcií slovenského prepravcu ropy, právo zvolať MVZ. "Je potvrdenie Najvyššieho súdu SR, že zvolané valné zhromaždenie je neplatné a očakávame, že takto sa bude aj postupovať," zhodnotil očakávania ministerstva jeho štátny tajomník Peter Žigo.
Súbor a veľkosť:WMV - 9.02MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.