Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Závod Kia už pracuje naplno, oddnes vyrába aj nový model ceedVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Závod Kia už pracuje naplno, oddnes vyrába aj nový model ceed
Miesto natočenia:Teplička nad Váhom/Žilina
Dátum natočenia:Utorok 3. apríla 2012 13:00
Dátum vydania:Utorok 3. apríla 2012 16:37
Popis videa:Závod automobilky Kia v Tepličke nad Váhom pri Žiline začal v utorok sériovo vyrábať druhú generáciu modelu Kia ceed. Kia Motors Slovakia dosiahla zavedením trojzmennej prevádzky plnú výrobnú kapacitu závodu, ktorá má spolu s novým modelom Kia ceed automobilke pomôcť tento rok vyrobiť rekordných 285 tisíc áut. Od začatia sériovej výroby prvej generácie modelu ceed v decembri 2006 do konca marca 2012 vyrobili v Tepličke nad Váhom viac ako 635 tisíc vozidiel Kia ceed, z nich viac ako 13 tisíc bolo predaných na Slovensku.
Súbor a veľkosť:MP4 - 28.88MB
Autor videa:Matúš Ružička
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.