Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ZDRAVOTNÍCTVO: Sestry by podľa ombudsmanky na súdoch uspeliVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ZDRAVOTNÍCTVO: Sestry by podľa ombudsmanky na súdoch uspeli
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 25. apríla 2012 10:40
Dátum vydania:Streda 25. apríla 2012 12:20
Popis videa:Ak by si zdravotné sestry uplatnili svoje právo na zákonnú mzdu na súdoch, tak by takmer všetky vyhrali, myslí si verejná ochrankyňa práv Jana Dubovcová. "Tie dodatky, ktoré sú podpisované medzi nimi a zamestnávateľmi, sú vynútené dodatky. Myslím si, že sestry by nemali problém preukázať to v rámci súdneho konania. A keď je právny úkon vynútený, nie je urobený slobodne a vážne, tak spravidla súd vyhlási taký právny úkon za bezplatný. So všetkými dôsledkami, ktoré k takémuto rozsudku patria,“ povedala v stredu Dubovcová po stretnutí so zástupcami sestier.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.29MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.