Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

ZDRAVOTNÍCTVO: Sestry rozložili stany, pozývajú Zvolenskú i FicaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ZDRAVOTNÍCTVO: Sestry rozložili stany, pozývajú Zvolenskú i Fica
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 2. októbra 2013 10:20
Dátum vydania:Streda 2. októbra 2013 12:46
Popis videa:Pred úradom vlády začalo v stredu postupne vyrastať výstražné stanové mestečko. Protestujúce sestry a pôrodné asistentky boli na mieste už od skorého rána. Okolo poludnia ich tam bola približne päťdesiatka, ďalšie sa majú pridávať počas dňa. Ako už komora sestier i odbory avizovali, nepôjde o masovú akciu. V stanovom mestečku sa niektoré z nich budú striedať, iné tam zostanú až do piatku.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18.55MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.