Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Zhromaždenie na Hodžovom námestí v Bratislave zrušiliVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Zhromaždenie na Hodžovom námestí v Bratislave zrušili
Miesto natočenia:Bratislava-Hodžovo námestie
Dátum natočenia:Sobota 14. marca 2009 14:30
Dátum vydania:Sobota 14. marca 2009 17:26
Popis videa:Starosta bratislavskej mestskej časti Staré Mesto Andrej Petrek zrušil zhromaždenie na Hodžovom námestí, kde si prišlo niekoľko stoviek mladých ľudí v čiernom oblečení s vyholenými hlavami, niekoľko predstaviteľov českého Národního odporu a skupina starších ľudí pripomenúť 70. výročie vzniku vojnového slovenského štátu. Ako povedal Petrek pre agentúru STA, dôvodom bolo, že tu odznel pozdrav Na stáž! Účastníci zhromaždenia sa nerozišli a pokračovali v prejavoch. Tažkoodenci obstúpili jednu časť námestia, na mieste sú už aj policajti na koňoch. Polícia vyzvala účastníkov zhromaždenia aby sa rozišli, keďže tak neurobili, začali ich ťažkoodenci vytláčať z námestia.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.5MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.