Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ŽIGA: Minister by bol rád, keby sa dokončila zonácia TatierVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ŽIGA: Minister by bol rád, keby sa dokončila zonácia Tatier
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 4. apríla 2012 18:30
Dátum vydania:Streda 4. apríla 2012 18:58
Popis videa:Nový minister životného prostredia Peter Žiga (Smer-SD) by bol rád, keby sa za jeho funkčného obdobia ukončil zdĺhavý proces prípravy zonácie Tatier. „Verím, že áno, to je tiež jeden z problémov, ktorý budeme musieť určite vyriešiť,“ povedal Žiga pred prvým rokovaním Ficovho kabinetu. Žiga chce prioritne riešiť veci, ktoré vyplývajú zo zapracovania európskej legislatívy. „Zákon o obaloch a odpadoch z obalov,“ uviedol príklady nový šéf envirorezortu.
Súbor a veľkosť:MP4 - 9.67MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.