Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ŽITŇANSKÁ: Pre kandidatúru som sa rozhodla v najťažšej chvíli stranyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ŽITŇANSKÁ: Pre kandidatúru som sa rozhodla v najťažšej chvíli strany
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 18. apríla 2012 14:20
Dátum vydania:Streda 18. apríla 2012 15:20
Popis videa:Lucia Žitňanská dnes zdôraznila, že pre kandidatúru na predsedu SDKÚ-DS sa rozhodla v najťažšej chvíli pre stranu, keď nebolo jasné, či sa vôbec dostane do parlamentu. Ako povedala dnes na tlačovej besede, kandidatúru ohlásila, keď SDKÚ-DS mala v prieskumoch 4,5 percenta. „Preferenčnými hlasmi som dostala mandát, cítim podporu aj v strane,“ povedala.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.41MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.