Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ŽITŇANSKÁ: Vláda sa chystá na slabý výkonVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ŽITŇANSKÁ: Vláda sa chystá na slabý výkon
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 30. apríla 2012 10:20
Dátum vydania:Pondelok 30. apríla 2012 11:53
Popis videa:Vláda sa podľa podpredsedníčky SDKÚ-DS Lucie Žitňanskej chystá na slabý výkon. Ako povedala dnes na tlačovej besede v súvislosti so schváleným vládnym programom, ktorý vláda odobrila v piatok, ministri sa veľmi nenarobia. „Vláda si totiž nastavila latku tak, aby ju mohla pohodlne prekročiť. Ľudia budú sklamaní,“ uviedla. Programové vyhlásenie vlády je podľa Žitňanskej veľmi málo konkrétne. „Konkrétne hovorí, kde zoberie peniaze, ale málo hovorí, kde ich použije a ako s nimi naloží,“ upozornila. Podľa nej ľudia majú nárok normálne žiť a to sa v Programovom vyhlásení vlády (PVV) stratilo. V PVV je podľa nej síce takmer stokrát slovo istota, ale je to skôr istota pre vládu, aby sa nikto o štyri roky nemohol pýtať, či vládny program bol splnený. „Telefónny zoznam je zaujímavejšie čítanie ako PVV,“ vyhlásila.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.13MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.