Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ŽITŇANSKÁ: Vždy som bola a som tímový hráčVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ŽITŇANSKÁ: Vždy som bola a som tímový hráč
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 24. apríla 2012 09:30
Dátum vydania:Utorok 24. apríla 2012 10:35
Popis videa:Kandidátka na predsedníčku SDKÚ-DS Lucia Žitňanská sa chce v prípade zvolenia do najvyššej straníckej funkcie opierať o podstatnú časť poslaneckého klubu. „Vždy som bola a som tímový hráč. Budem sa opierať o podstatnú časť poslaneckého klubu,“ povedala, pričom vymenovala predsedu poslaneckého klubu Ľudovíta Kaníka, Ivana Štefanca a Miroslava Beblavého. "Potrebujeme do tímu aj ľudí z regiónov, ktorí sú v poslaneckom klube,“ dodala s tým, že stále do tímu ráta aj s jej protikandidátom Pavlom Frešom. „Počítam s Frešom. Mali sme dobré diskusie. Rozprávali sme sa, aké by mal portfólio, aby skĺbil povinnosti poslanca NR SR a župana, pretože SDKÚ chce obhájiť túto pozíciu,“ dodala.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18.16MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.