Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Živú krížovú cestu v Prešove si pozreli tisícky divákovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Živú krížovú cestu v Prešove si pozreli tisícky divákov
Miesto natočenia:Prešov
Dátum natočenia:Piatok 6. apríla 2012 12:00
Dátum vydania:Piatok 6. apríla 2012 16:08
Popis videa:Veľký piatok v Prešove sa spája s dramatizáciou živej krížovej cesty v centre mesta, na ktorú sa prišlo tohto roku pozrieť okolo 4 tisíc divákov. Dramatický príbeh trvá hodinu a pol a účinkuje v ňom okolo 60 amatérskych hercov z farnosti Prešov – Nižná Šebastová. Príbeh obsahuje 14 zastavení. Začal sa Pilátovým súdom pred mestskou radnicou a skončil ukrižovaním Ježiša Krista a uložením jeho tela do hrobu pri mestských hradbách v Záhrade umenia.
Súbor a veľkosť:MP4 - 24.24MB
Autor videa:Kvetoslava Mudríková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.