Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Zlatého Amosa získal Vladimír KáčerVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Zlatého Amosa získal Vladimír Káčer
Miesto natočenia:Košice
Dátum natočenia:Nedeľa 18. apríla 2010 11:00
Dátum vydania:Nedeľa 18. apríla 2010 11:34
Popis videa:Víťazom štvrtého ročníka celoslovenskej populárnej ankety o najobľúbenejšieho učiteľa Zlatý Amos sa stal učiteľ Vladimír Káčer zo základnej a materskej školy v obci Ludanice, okres Topoľčany. Z regionálnych krajských kôl, do ktorých sa zapojilo 61 učiteľov sa prebojoval medzi ôsmich finalistov a dostal sa aj do super finále štyroch, aby si nakoniec odniesol nielen insígnie Zlatého Amosa – žezlo a korunu, ale aj symbolický šek na 3 500 eur, ktorý mu odovzdal predseda odborového zväzu školstva Ján Gašperan. Symbolické žezlo a korunku mu odovzdal minuloročný víťaz ankety Richard Sölös z Rožňavy. Káčer zaujal aj novinárov a získal cenu Amos Press, ktorú mu odovzdala predsedníčka košickej organizácie syndikátu novinárov Katarína Čižmáriková. Cenu v internetovom hlasovaní získal učiteľ Základnej školy Rudolfa Dilonga z Trstenej, ktorému dalo svoj hlas vyše 18 000 žiakov. Titul Zlatá škola získala košická Stredná odborná škola na Ostrovského ulici.
Súbor a veľkosť:WMV - 29.07MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.