Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

ZOH 2014: SOV pozitívne zhodnotil účinkovanie Slovákov v SočiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ZOH 2014: SOV pozitívne zhodnotil účinkovanie Slovákov v Soči
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 25. februára 2014 10:40
Dátum vydania:Utorok 25. februára 2014 13:36
Popis videa:Vedúci predstavitelia Slovenského olympijského výboru pozitívne zhodnotili účinkovanie slovenských športovcov na nedávnych zimných olympijských hrách v ruskom Soči. Veľká časť slovenskej výpravy sa vrátila z dejiska hier v noci z pondelka na utorok špeciálom do rakúskeho Schwechatu. Účinkovanie slovenských športovcov pod piatimi kruhmi zhodnotila šéfka výpravy Jana Gantnerová.
Súbor a veľkosť:MP4 - 30.49MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.