Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ZOO v Spišskej Novej Vsi otvorila sezónuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ZOO v Spišskej Novej Vsi otvorila sezónu
Miesto natočenia:Spišská Nová Ves
Dátum natočenia:Piatok 20. apríla 2012 11:00
Dátum vydania:Piatok 20. apríla 2012 12:44
Popis videa:V najmenšej zoologickej záhrade na Slovensku v Spišskej Novej Vsi dnes začala nová letná sezóna. Záhrada je otvorená denne o d10:00 do 18:00. Novinkou tohtoročnej sezóny bude pavilón Aquaterra, ktorý bude prístupný celoročne. Návštevníci tu nájdu rôzne teplomilné živočíchy, rybičky, plazy či pavúky. Súčasťou pavilónu je aj bude aj nový ZOOshop. V týchto dňoch môžu návštevníci obdivovať aj najnovšie prírastky kapybary močiarnej, kengury červenokrkej či ponyho. Zoologická záhrada v Spišskej Novej Vsi bude pre verejnosť otvorená do 20. októbra.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18.93MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.