Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ZOO v Spišskej Novej Vsi otvorilo sezónuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ZOO v Spišskej Novej Vsi otvorilo sezónu
Miesto natočenia:Spišská Nová Ves
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 09:30
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 14:19
Popis videa:Najmenšia a najmladšia Zoologická záhrada na Slovensku v Spišskej Novej Vsi dnes otvorila novú sezónu. Na ploche takmer osem hektárov tu môžu návštevníci vidieť 77 druhov zvierat, spolu približne 230 jedincov. Po chovnom zariadení pre tigra ussurijského, ktoré otvorili v ZOO minulý rok, pribudol tohto roku nový chovný areál pre maskota ZOO, ktorým je šimpanz Jupi. Najmenší návštevníci sa môžu tešiť na nové detské ihrisko.
Súbor a veľkosť:WMV - 32.67MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.