Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

ZPH 2010: Jakub Krako nenašiel premožiteľa ani v obrovskom slalomeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ZPH 2010: Jakub Krako nenašiel premožiteľa ani v obrovskom slalome
Miesto natočenia:CA-VANCOUVER
Dátum natočenia:Streda 17. marca 2010 11:00
Dátum vydania:Streda 17. marca 2010 11:36
Popis videa:Slovensko má z X. zimných paralympijských hier v kanadskom Vancouveri už tri zlaté medaily. Zrakovo postihnutý Jakub Krako s navádzačom Jurajom Mederom po slalome nenašli premožiteľov ani v obrovskom slalome a vybojovali si na svahoch v Creekside svoj druhý najjagavejší kov. „Bolo to super. Trať bola tvrdá napriek tomu, že pršalo. Dážď som ignoroval, zaujímala ma iba bránka, ktorá bola predo mnou a Ďuro, ktorý mi kreslil stopu. Podarilo sa nám to, zišli sme dole s dosť tesným rozdielom, udržali sme si náskok z prvého kola, takže je to super,“ tešil sa v cieli po stolnom tenistovi na vozíčku Jánovi Riapošovi druhý slovenský dvojnásobný zlatý paralympionik. Za svojím navádzačom Jurajom Mederom išiel skutočne na doraz, na hranici rizika. „My tak vždy jazdíme. Keď sa mi vzdiali, ja ho dobre nevidím, idem pomalšie, opatrnejšie. Čím sme pri sebe bližšie, tým je to pre mňa lepšie,“ vysvetľoval „taktiku“ jazdy Jakub Krako.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.65MB
Autor videa:Zdeno Suchý
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.